portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Karpia - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Karpia - sprawy osiedlowe » Forum » Psie gówno
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Psie gówno

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
leszek_p 
   

Stały bywalec


Wiek: 54
Dołączył: Nie Wrz 11, 2011 21:44
Posty: 58
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Lip 17, 2016 16:38    Temat postu: Re: Psie gówno

Ludzie czyje psisko tak wyje całymi dniami ??? Słyszalne w okolicy wjazdu do hali garażowej, najprawdopodobniej mieszkanie narożnikowe po prawej stronie. Ten pies płacze, wyje, zdycha, cokolwiek jednak należy zadać sobie pytanie jakim trzeba być bydlęciem żeby tak męczyć psa? Bierzcie odpowiedzialność za zwierzęta jeśli już musicie je mieć w bloku...
Piotrekks 
   

Początkujacy


Dołączył: Czw Cze 18, 2015 22:14
Posty: 6
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Lip 22, 2016 12:08    Temat postu: Re: Psie gówno

leszek_p napisał:
Ludzie czyje psisko tak wyje całymi dniami ??? Słyszalne w okolicy wjazdu do hali garażowej, najprawdopodobniej mieszkanie narożnikowe po prawej stronie. Ten pies płacze, wyje, zdycha, cokolwiek jednak należy zadać sobie pytanie jakim trzeba być bydlęciem żeby tak męczyć psa? Bierzcie odpowiedzialność za zwierzęta jeśli już musicie je mieć w bloku...


A nie jest to przypadkiem ten pies co ma kojec przy Quayu obok drogi? Faktycznie jest to uciążliwe, ale wydaje mi się, że tam jest problem. I faktycznie brzmi jakby zdychał albo w najlepszym przypadku byłoby coś po prostu nie tak.
kaj.chab 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pią Lip 22, 2016 13:30
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Lip 22, 2016 13:42    Temat postu: Re: Psie gówno

Szanowni właściciele czworonogów,

Proszę uważajcie na Pana z bloku 19, którego oburzenie niesie się na całe osiedle. Dnia dzisiejszego ten oto Pan zachował się jak prostak, krzycząc i wrzeszcząc na mnie, za to że rzekomo mój pies obsikał kawałek murka. Natomiast piesek tej czynności nie dokonał!
Siusianie zwierząt na dworze nie jest zabronione, mój pies nie sika pod oknami, a jeśli odda większa sprawę - sprzątam.
W zasadzie nie wiem do końca o co się ten Pan przyczepił, poza tym, że się darł w wniebogłosy, że psom nie wolno tutaj sikać!
Pan zachował się bardzo niekulturalnie i nietaktowanie, albowiem nic się nie stało.
Nie wiedziałam, że na moim osiedlu mieszkają tak niewychowani ludzie!
leszek_p 
   

Stały bywalec


Wiek: 54
Dołączył: Nie Wrz 11, 2011 21:44
Posty: 58
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Lip 22, 2016 22:45    Temat postu: Re: Psie gówno

Piotrekks napisał:
leszek_p napisał:
Ludzie czyje psisko tak wyje całymi dniami ??? Słyszalne w okolicy wjazdu do hali garażowej, najprawdopodobniej mieszkanie narożnikowe po prawej stronie. Ten pies płacze, wyje, zdycha, cokolwiek jednak należy zadać sobie pytanie jakim trzeba być bydlęciem żeby tak męczyć psa? Bierzcie odpowiedzialność za zwierzęta jeśli już musicie je mieć w bloku...


A nie jest to przypadkiem ten pies co ma kojec przy Quayu obok drogi? Faktycznie jest to uciążliwe, ale wydaje mi się, że tam jest problem. I faktycznie brzmi jakby zdychał albo w najlepszym przypadku byłoby coś po prostu nie tak.


Nie to na 100% jest pies "państwa" z mieszkania po prawej przy wjeździe do garażu. Piesek jest zabawką. Takie są efekty.
Odpowiedz do tematu Strona 4 z 4 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama