portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Karpia - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Karpia - sprawy osiedlowe » Forum » Psie gówno
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Psie gówno

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
svietwanka 
   

Stały bywalec


Wiek: 36
Dołączył: Wto Wrz 07, 2010 21:59
Posty: 54
Skąd: Poznan

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2012 11:28    Temat postu: Re: Psie gówno

Widzę że zrobiło się gorąco, skoro uważacie że pojemniki są zbędne, to dajmy sobie spokój i z pojemnikami i z tabliczkami. ( tabliczki są juz wogóle komiczne)
A poza tym jeśli pies zrobi tzw "jedynkę" na dziedzińcu oczywiście nie celowo tam wyprowadzony to nikomu ani niczemu nic się nie stanie
Jeśli zrobi tzw "dwójkę" to trzeba poprostu po nim posprzątać. ( oczywiście nie celowo tam wyprowadzony)
Myślę że każdy z nas ma poczucie godności i sprzątnie po swoim pupilu.
Poza tym ważny cytat.

" Żeby zacząć zmieniać świat, trzeba zacząć od siebie"

Więc myśle, ludzie zacznijcie od siebie i patrzcie co wy możecie zrobic aby było lepiej a nie patrzcie na innych.

Bo mogła bym tu wipisać wiele innych negatywnych czynników jakie dzieją się na osiedlu i chyba nikomu nie przeszkadzają.
Ale mam to w nosie tak jak już mówiłam trzeba zacząc od siebie i zastanowić sie czy "ja" robie wszystko dobrze.
Pozdrawiam
Jelon_ka 
   

Zaglądajacy


Wiek: 44
Dołączył: Pon Paź 10, 2011 22:17
Posty: 22
Skąd: Poznań-Karpia

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2012 13:28    Temat postu: Re: Psie gówno

hahaha
Jak będzie świetlna, to zaraz odezwą się głosy, że za jasno świeci i po oczach daje Very Happy
Durden 
   

Forumowicz


Wiek: 113
Dołączył: Nie Paź 17, 2010 9:31
Posty: 194
Skąd: że znowu?

PostWysłany: Śro Wrz 26, 2012 9:54    Temat postu: Re: Psie gówno

svietwanka napisał:
Więc myśle, ludzie zacznijcie od siebie i patrzcie co wy możecie zrobic aby było lepiej a nie patrzcie na innych.



http://www.youtube.com/watch?v=Yga1FSiMkKo

Twisted Evil


Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać Rolling Eyes
svietwanka 
   

Stały bywalec


Wiek: 36
Dołączył: Wto Wrz 07, 2010 21:59
Posty: 54
Skąd: Poznan

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2012 21:17    Temat postu: Re: Psie gówno

Durden
Żal mi Was... naprawdę.
Żenada.
Durden 
   

Forumowicz


Wiek: 113
Dołączył: Nie Paź 17, 2010 9:31
Posty: 194
Skąd: że znowu?

PostWysłany: Pon Paź 01, 2012 8:20    Temat postu: Re: Psie gówno

Ale ja poważnie... nawet psa nie mam na Karpia, więc w tym temacie jest jak Boguś rzecze Niepewny
jagoodka 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Sob Sty 30, 2010 22:14
Posty: 395
Skąd: poznań

PostWysłany: Wto Paź 02, 2012 15:21    Temat postu: Re: Psie gówno

svietwanka napisał:
Durden
Żal mi Was... naprawdę.
Żenada.


A ja popieram Durdena.
Ma chłopak racje.
Jak nie można poważnie przekonać, to trzeba obśmiać.
Zarówno tekst Bogusia, jak i zachowanie Adasia Miałczyńskiego w pełni pasują do osiedlowej dyskusji na temat Pg.
Pozdrawiam i czekam na kolejne wesołe linki z Twojej strony Durden Very Happy
agata85 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Wrz 06, 2011 16:03
Posty: 11
Skąd: Poznan

PostWysłany: Wto Paź 16, 2012 22:03    Temat postu: Re: Psie gówno

svietwanka napisał:
Mam psa od kilku lat i zastanawiam się co zrobić by powstrzymać go od "sikania" na trawę po wyjściu z klatki?? - kochani pomóżcie.
(przefrunąć nad patio? teleportować się? przenosić go na barana? czy może nie będe mu dawać wody??)
Widzę że niektóży są tu najlepszymi doradcami na forum więc może macie jakieś super nowe pomysły i rozwiązania????

ps. wybudujmu wokół naszych trawników mur o wysokości 2m wtedy pies nie przeskoczy, dziecko nie nadepnie, trawa będzie superSmile no i wy będziecie zadowoleni mieszkańcy antyspołeczni Smile


nie ma psa ,ale uważam że masz 100% rację! Teleportacja hahah - najlepsza!
Durden 
   

Forumowicz


Wiek: 113
Dołączył: Nie Paź 17, 2010 9:31
Posty: 194
Skąd: że znowu?

PostWysłany: Śro Paź 17, 2012 12:23    Temat postu: Re: Psie gówno

Trafił mi się dzień z psem.

Zanim go wysadziłem na Karpia wywiozłem bydle nad Warte aby załatwiło swoje potrzeby.

Wynik?

Pies po wejściu na dziedziniec zwariował, prawie mi rece powyrywał tak biegał od sika w trawie do sika... chcąc usilnie dołożyć coś od siebie.

Zdaje się, że wprawny psi nos wyczaił jedną wielką toaletkę na naszym dziedzińcu.
Stubai 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pią Kwi 27, 2012 20:03
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Maj 31, 2015 9:03    Temat postu: Re: Psie gówno

Podłączam się z tematem. Nie dotyczy to "dwójki" ale uważam, że systematyczne sikanie psów na narożnik budynku przy wjeździe do hali garażowej 17ki jest sporym przegięciem. Warto zwrócić na to uwagę...


IMG_0818.JPG

IMG_0818.JPG


svietwanka 
   

Stały bywalec


Wiek: 36
Dołączył: Wto Wrz 07, 2010 21:59
Posty: 54
Skąd: Poznan

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2015 18:49    Temat postu: Re: Psie gówno

a sikanie dzieci z mamusiami pod oknami sąsiadów na patio ci nie przeszkadza??? to wyjdź i umyj ten narożnik Smile będziesz miał spokój, jeśli szukasz problemów zacznij najpierw spostrzegać te w swoim gospodarstwie a później wychodź na zewnątrz i tam szukaj problemów. To się nigdy nie zmieni, lepiej osikany narożnik niż okna na patio.
leszek_p 
   

Stały bywalec


Wiek: 54
Dołączył: Nie Wrz 11, 2011 21:44
Posty: 58
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2015 21:35    Temat postu: Re: Psie gówno

Masz kundla który też załatwia ten narożnik, skoro tak bardzo go bronisz przed byciem czystym? A jeśli masz problem z oknami to sobie zaklej gazetami. Czytając twoje posty łapy opadają czasami.
svietwanka 
   

Stały bywalec


Wiek: 36
Dołączył: Wto Wrz 07, 2010 21:59
Posty: 54
Skąd: Poznan

PostWysłany: Pią Wrz 11, 2015 20:49    Temat postu: Re: Psie gówno

leszek jesteś żenującym prostakiem, skoro w ten sposób wypowiadasz się o zwierzętach, poza tym jesteś mądry tu na forum....a zapewne należysz jeszcze do tych sąsiadów którzy dzień dobry nawet nie potrafią powiedzieć.

jeśli coś cie irytuje to nie czytaj! proste Smile
leszek_p 
   

Stały bywalec


Wiek: 54
Dołączył: Nie Wrz 11, 2011 21:44
Posty: 58
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Wrz 11, 2015 21:00    Temat postu: Re: Psie gówno

Hej. Napisz nam jak masz na imię oraz jak wabi się twój piesio? Lub tez na odwrót jak wolisz.
Zwróć uwagę, że ty mnie obrażasz a ja ciebie nie, więc chciałbym móc się do ciebie zwrócić po imieniu.
jkmjkm 
   

Bywalec


Wiek: 42
Dołączył: Sob Cze 23, 2012 18:35
Posty: 44
Skąd: Poznań- Karpia

PostWysłany: Nie Wrz 13, 2015 21:51    Temat postu: Re: Psie gówno

Oczywistą obrzydliwością są obsikane narożniki, donice itp. Kto uważa inaczej ma problem ze sobą.
Edzio1980 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Wto Sty 31, 2012 14:48
Posty: 171
Skąd: Poznań-Karpia

PostWysłany: Pon Maj 16, 2016 22:12    Temat postu: Re: Psie gówno

Taka refleksja mnie naszła, przy całej swej wyrozumiałości dla ludzi i obrzydzeniu dla psich gówien... Otóż, przebywał u mnie weekendowo pewien mały kundelek - wyjątkowo niewychowana, niesubordynowana bestia. A ja się na psach nie znam, ani na ich obsłudze. Wyprowadzałam malucha kilkakrotnie i powiem Wam, że nie ma, po prostu nie ma kejter żadnych szans zesrać się pod blokiem jeżeli właściciel mu na to nie pozwoli. Powiem tak: nie lubisz zbierać kup (chyba nikt nie lubi) - niedaleko są łąki i nieużytki, wystarczy tam kejtra doprowadzić na "krótkiej smyczy". Po prostu ludziom się nie chce chodzić aż "tak daleko"...
1448569
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 4 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama