portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Karpia - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Karpia - sprawy osiedlowe » Forum » Kradzież rośliny na KARPIA 17, 17A
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Kradzież rośliny na KARPIA 17, 17A

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
jagoodka 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Sob Sty 30, 2010 22:14
Posty: 395
Skąd: poznań

PostWysłany: Sob Maj 19, 2012 18:37    Temat postu: Kradzież rośliny na KARPIA 17, 17A

Pana który zapożyczył (ukradł?) roślinę przy klatce A w małym bloku na Karpia 17A, informuję że jest to hortensja, która będzie miała niebieskie kwiaty. Mam nadzieję, że będzie konweniować z kolorystyką ogródka lub balkonu.
Kolejnych miłośników roślin, prosimy o to, aby zgłosili się do Zarządu Wspólnoty o dofinasowanie na zakup roślin.
Podejmiemy odpowiednią uchwałę i przelejemy potrzebującym, kwotę niezbędną do realizacji szczytnego celu, udekorowania, być może naszej Wszpólnoty.
Prosimy bez desperacji, są bardziej cywilizowane formy, niż wykopywanie krzaków spod bloku.

Byłbym zapomniał, na dziedzincu mamy jeszcze ładne forsycje, które w przyszłym roku, będą mogły oko cieszyć wczesną wiasną. Natomiast do wyboru, w donicach są różę, białe, różowe i czerwone. One będą kwitły w czerwcu i lipcu (o ile się nie mylę), natomiast przez resztę roku na krzakach są ładne, dekoracyjne, czerwone owoce. Przy jednej z klatek mamy kilka rododendronów, one również ładnie kwitną.
Pozdrawiam
Członek Zarządu Wspólnoty

_________________
Krzysztof
tunik1 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Pon Mar 22, 2010 14:42
Posty: 331
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Maj 20, 2012 21:49    Temat postu: Re: Kradzież rośliny na KARPIA 17, 17A

Zal mi takich ludzi, ....szkoda, że tak trudno jest uszanować dobro wspólne....za które co miesiąc się płaci ....
cyfer81 
   

Forumowicz


Dołączył: Czw Gru 15, 2011 19:20
Posty: 123
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Maj 20, 2012 23:12    Temat postu: Re: Kradzież rośliny na KARPIA 17, 17A

Żeby te rośliny były jakieś egzotyczne, ciężkie do kupienia, ze złota to jakoś bym zrozumiał ale jeżeli ktoś tak namiętnie kradnie zwykłe "krzaki" to może faktycznie utworzyć trzeba fundusz na dofinansowanie . Wink
Edzio1980 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Wto Sty 31, 2012 14:48
Posty: 171
Skąd: Poznań-Karpia

PostWysłany: Czw Maj 24, 2012 16:35    Temat postu: Re: Kradzież rośliny na KARPIA 17, 17A

Z jakiego powodu przypuszczacie, że to sąsiad zabrał roślinkę? Skoro kradną rowery to może też roślinki. Wątpię, żeby ktoś to zrobił na swoim osiedlu i może jeszcze wkopał na ogródku, żeby wszyscy widzieli Very HappyVery HappyVery Happy To trochę jak z petami na ogródkach - w jednym wątku kiedyś założyliśmy, że z balkonów lecą a u mnie petów brak od czasu kiedy się opłotowałam, co każe mi przypuszczać, że jednak nie z balkonów tylko z chodnika... Sporo ludzi tędy chodzi, choćby nad Wartę czy do okolicznych zakładów...
1448569
tunik1 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Pon Mar 22, 2010 14:42
Posty: 331
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Maj 28, 2012 15:24    Temat postu: Re: Kradzież rośliny na KARPIA 17, 17A

Stąd, że ludzie nie szanują roślin i własnych pieniędzy (każdy płaci za nie w czynszu Idea ) i np: pozwalaja wchodzić na świeżo zasadzone roślinki swoim dzieciom jak i psom, ostatnio również pewien ok 9 letni młodzienic kopał i rozjeżdżał rowerem swieżo zasadzoną roślinkę , a jeszcze inny pan wychodzi ze swojego ogródka np. z rowerem lub wpuszcza gosci i chodzi pomiędzy jak i po nowych roslinkach Wstyd ....to takie drobne przykłady....
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama