portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Karpia - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Karpia - sprawy osiedlowe » Forum » UCHWAŁY KARPIA 19
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

UCHWAŁY KARPIA 19

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
w.e.r.o.n.i.k.a 
   

Zaglądajacy


Wiek: 35
Dołączył: Sob Sie 11, 2018 15:42
Posty: 20
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Paź 14, 2018 20:44    Temat postu: UCHWAŁY KARPIA 19

Drodzy mieszkańcy,
Otrzymałam uchwały, które w tym roku zostały (nie)uchwalone w dość późnym czasie - przypomnę, ze od zebrania wspólnoty minęło ponad 7 miesięcy i jako mieszkanka jestem w ogromnym szoku...
Czy naprawdę nie przeszkadza Państwu, iż na naszych miejscach parkingowych (pREd blokiem 19) codziennie parkuje minimum 5 samochodów pracowników Murapolu, samochody klientów hotelu Quey (których można zaobserwować jak wychodzą z walizką z hotelu i udają się na nasz parking), samochodu mieszkańców bloku 17B (którzy na swoich miejscach ustawili blokady) a sami teraz parkują na naszym parkingu? Czy naprawdę nie przeszkadza Państwu, ze „nasze miejsca” są zajęta podczas, gdy my przez kilkadziesiąt minut szukamy miejsc lub stajemy w miejscach niedozwolonych, dostając często blokady od DtStrazy Miejskiej? Wnioskuje, że Państwu to nie przeszkadza skoro większość była przeciw blokadom...

Czy naprawdę nie przeszkadza Państwo brak lamp na ulicy Karpia od strony 25, ze przeciwni jesteście Panstwo poparciu uchwały by miasto zaangażowało się w ta sprawę? Obecnie po tamtej strony jest tak ciemni, ze po godzinie 18 strach wyjść na spacer z dzieckiem..

Od zarządcy wspólnoty dowiedziałam się, ze była możliwość głosowania telefonicznego i zarzadca dzwonił do Państwa w sprawie uchwał. Czy taki tryb jest dozwolony?

Jestem w ogromnym szoku, ze tak ważne uchwały przeszły obojętnie wśród mieszkańców.
Tota333 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Nie Cze 10, 2012 9:10
Posty: 261
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 13:25    Temat postu: Re: UCHWAŁY KARPIA 19

Proponuję tematy dotyczące naszej wspólnoty umieszczać na forum zamkniętym, aby mogły je przeczytać tylko osoby zainteresowane Wink.
Pozwoliłam sobie powielić temat na forum 19/19A i tam odpisać.
w.e.r.o.n.i.k.a 
   

Zaglądajacy


Wiek: 35
Dołączył: Sob Sie 11, 2018 15:42
Posty: 20
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 10:19    Temat postu: Re: UCHWAŁY KARPIA 19

Tak bym zrobiła, jednak pomimo wielokrotnych próśb nadal niw otrzymałam dostępu do forum karpia 19/19a.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama