portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Karpia - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Karpia - sprawy osiedlowe » Forum » Fetor na ulicy Karpia
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Fetor na ulicy Karpia

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
w.e.r.o.n.i.k.a 
   

Zaglądajacy


Wiek: 35
Dołączył: Sob Sie 11, 2018 15:42
Posty: 20
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Wrz 19, 2018 21:36    Temat postu: Fetor na ulicy Karpia

Drodzy Państwo,
Czy naprawdę nikomu z mieszkańców nie przeszkadza fetor, który unosi się w hali garażowej w bloku 19, na klatce oaz w windzie od tygodnia?
Ten „smród” sprawia, ze człowiek nie może funkcjonować normalnie.
Gdy kilka dni temu zgłosiłam ten problem naszej Wspólnocie otrzymał odpowiedz, iż jestem jedyna osoba, która widzi ten problem i która go zgłosiła.
Czy naprawdę Mieszkańcy nie chcą działać by coś z tym zrobić? Czy mamy się truć tym smrodem, czego w konsekwencji będą przeróżne choroby?
Może warto byłoby zmusić Wspolnote by coś z tym zrobiła?
micropoint 
   

Forumowicz


Dołączył: Nie Mar 25, 2012 23:16
Posty: 103
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2018 22:59    Temat postu: Re: Fetor na ulicy Karpia

Potwierdzam mega smród w hali garażowej w okolicy miejsc postojowych 50-56. Chyba mówimy o tym samym tylko nie byłem świadomy że to dotyczy też klatki schodowej. Może komuś coś gnije w garażu? Jutro to zgłoszę do administracji.
lukasky 
   

Forumowicz


Wiek: 40
Dołączył: Wto Sty 03, 2012 14:11
Posty: 105
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 11:07    Temat postu: Re: Fetor na ulicy Karpia

Może ktoś zostawił śmieci w garażu. Polecam po weekendzie przejechać się windą klatki E, które wykorzystywana jest do wożenia śmieci. Czasem ścieżka z cieknących śmieci ciągnie się przez cała halę aż do windy!
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama