portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Karpia - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Karpia - sprawy osiedlowe » Forum » Groszek
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Groszek

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
mali123 
   

Stały bywalec


Wiek: 37
Dołączył: Sob Sty 24, 2015 17:11
Posty: 73
Skąd: poznań

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 18:51    Temat postu: Groszek

Kto jest za zamknięciem groszka ??
karp-atka 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Lip 13, 2011 16:49
Posty: 49
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 19:53    Temat postu: Re: Groszek

a kto za przywróceniem alkoholu?
missam 
   

Stały bywalec


Wiek: 42
Dołączył: Nie Mar 20, 2011 22:19
Posty: 82
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 20:22    Temat postu: Re: Groszek

Nie ma znaczenia kto z nas jest za zamknięciem czy przywróceniem alkoholu, liczy się tylko to jak zagłosują członkowie wspólnoty 17B. Jeśli nie będzie zgody na alkohol, groszek zostanie zamknięty z końcem miesiąca.
Jak dla mnie każdy, komu chociaż raz przydała się bliskość tego sklepu w sytuacji awaryjnej powinien być za tym, żeby wszystko działało tak jak do tej pory. Niestety nawet mieszkańcy 17B, regularnie odwiedzający sklep, są przeciw sprzedaży alkoholu, a więc skazują sklep na zamknięcie.

_________________
Magdalena
mac610 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Lis 29, 2012 17:48
Posty: 34
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 12:07    Temat postu: Re: Groszek

To ja jeszcze dodam, że w Groszku funkcjonuje odbiór paczek więc jak ktoś zamawia przesyłki ze skepów internetowych czy allegro, bliskość tego miejsca jest nieoceniona.

Dla mnie dziwne jest to, że jakiś tam niby hałas z groszka przeszkadza a codziennie, wielogodzinne darcie japy dzieciaków z placu zabaw przy 17 uchodzi płazem Wink I tak, też mam dziecko i nie mam żadnego problemu zeby wychodzić z nim gdzieś dalej od okien ludzi.

Ruch Ciche Podwórze!
robsma 
   

Bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Wto Cze 18, 2013 21:29
Posty: 31
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 16:54    Temat postu: Re: Groszek

Ja również jestem za Groszkiem, właśnie dlatego, że głownie odbieram tam paczki i gram w lottoSmile
Tota333 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Nie Cze 10, 2012 9:10
Posty: 261
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 22:39    Temat postu: Re: Groszek

No chyba to jakaś kpina??!! Jedyny sklep w pobliżu!! Nieźle robicie we własne gniazdo! Śmieszne, że ludzie TANIEJ kupują mieszkania nad pomieszczeniami usługowymi wiedząc, że będzie tam sklep spożywczy, przedszkole i inne, a potem są zdziwieni i się ośmieszają oraz wzywają policję, że mu dzieci przeszkadzaja w przedszkolu....smutne to...
Emku_M 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Śro Wrz 14, 2011 8:26
Posty: 317
Skąd: Poznania

PostWysłany: Nie Cze 17, 2018 22:05    Temat postu: Re: Groszek

a czy jak przeszkadzają mi dzieci, to mam wnioskować o zamknięcie przedszkola i żłobka ?
a jak przeszkadzają mi psy szczekające na potęgę akurat wieczorem gdy usypiam dzieci, to też mogę gdzieś to zgłosić ? Smile Smile Smile Smile Smile
nie wiem o jakim hałasie z Groszka mowa, bo nigdy nic nie słyszałam.

a drący się, nawaleni ludzie hałasować będą i bez Groszka.
czołem Smile
karp-atka 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Lip 13, 2011 16:49
Posty: 49
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 19:53    Temat postu: Re: Groszek

No to wraca groszek na pełen etat😉
Tota333 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Nie Cze 10, 2012 9:10
Posty: 261
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Cze 21, 2018 22:00    Temat postu: Re: Groszek

Tzn??? Dostali koncesję?
filiptomiak 
   

Nowy na forum


Wiek: 32
Dołączył: Czw Gru 21, 2017 6:10
Posty: 3
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 18:09    Temat postu: Re: Groszek

Od 10 lipca wszystko wraca do normy. Smile
karp-atka 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Lip 13, 2011 16:49
Posty: 49
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 18:12    Temat postu: Re: Groszek

Alkohol wrócił, podobno ktoś podpisywał sie za innych sąsiadów w poprzednim głosowaniu. Drugie głosowanie wyszło na korzyść dla groszka.
Tota333 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Nie Cze 10, 2012 9:10
Posty: 261
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 21:12    Temat postu: Re: Groszek

Jeszcze godziny otwarcia do 23 mogliby przywrócić, bo to jednak czasem coś się zachce po 22,a jest tam spokój zawsze tak naprawdę...
Wieczniemlodzi 
   

Zaglądajacy


Wiek: 42
Dołączył: Sob Maj 06, 2017 19:56
Posty: 21
Skąd: Poznan

PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 17:00    Temat postu: Re: Groszek

Witam serdecznie
Oficjalnie informuję ,że uzyskaliśmy zezwolenie na alkohol z czego bardzo się cieszę i dziękuje większości osób które głosowały na nasza korzyść . Osobą nie przychylnym i robiącym nam pod górkę również dziękujemy za to co zrobili ,wzmocniliście nas i ruszamy pełna para . Tak że czekamy tylko za odpowiednim papierkiem z urzędu i zapraszamy
Moze nie jesteśmy idealni ,ale staramy się być dla państwa jak tylko możemy .
Przy okazji informacja dla pana który robi bałagan pod sklepem a wiem ze to przeczytasz miej się na baczności ponieważ twoje zachowanie mamy zapisane na kamerze i nie będziemy wąchać się go użyć w odpowiednim momencie twojego nieświadomego zachowania , wstydź się !!!!
P.S
Jaki sklep staramy się o założenie monitoringu na osiedlu .Wjaz i Wyjaz jeżeli ktoś z państwa chciał by pomóc w przyspieszeni tego pomysłu to zapraszam do sklepu po więcej informacji . Wystarczy tylko zagłosować


Ostatnio zmieniony przez Wieczniemlodzi dnia Tue Jun 26, 2018 15:43, liczba edycji: 1
Tota333 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Nie Cze 10, 2012 9:10
Posty: 261
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 22:13    Temat postu: Re: Groszek

Super Smile
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama