portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Karpia - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Karpia - sprawy osiedlowe » Forum » Komary - wszedzie komary:D
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Komary - wszedzie komary:D

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
ziunek 
   

Zaglądajacy


Wiek: 41
Dołączył: Wto Lip 05, 2011 22:00
Posty: 15
Skąd: Poznań-Karpia

PostWysłany: Pon Wrz 19, 2016 11:21    Temat postu: Komary - wszedzie komary:D

Hej,
Przy wyjściu z klatki F do garażu jest na oko milion komarów, da się coś z tym zrobić, ktoś to może wykurzyć, może nasłać karaluchy z innego tematuVery Happy
Sprawa humorystyczna, ale upierdliwa, jak się trzeba ogarnąć z dzieciakiem w garażu to do windy biegnę szybciej niż Bolt.

W innych wyjściach też tak macie? Tam chyba są jakieś kratki ściekowe, może to jest lęgowisko?

Pozdrawiam
Maciej
gorgol 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Mar 23, 2010 8:08
Posty: 50
Skąd: z nienacka

PostWysłany: Pon Wrz 19, 2016 19:31    Temat postu: Re: Komary - wszedzie komary:D

Witam,

tego w hali jest mnóstwo... Mój box jest zaraz przy ścianie, ostatnio moje otwieranie/zamykanie to mały wyścig z czasem, analogicznie przy klatce ( E ).

Wiem, co ma Pan na myśli z tym Boltem, zastanawiam się jak to będzie gdy bedę musiał np wymienić żarówką czy zmienić koła.

Mają Państwo pomysł co zrobić z tym fantem?

_________________
Jak może istnieć ustrój, w którym dwóch meneli spod budki ma dwa głosy, a profesor uniwersytetu ma jeden głos? Trzeba być idiotą, żeby chcieć w takim ustroju żyć. JKM
SBelter 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Śro Cze 08, 2011 20:21
Posty: 229
Skąd: Poznan-Karpia

PostWysłany: Śro Wrz 21, 2016 7:11    Temat postu: Re: Komary - wszedzie komary:D

W hali garażowej Karpia 17/17a w najbliższym czasie będą robione opryski mające na celu usunięcie problemu.
mac610 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Lis 29, 2012 17:48
Posty: 34
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Wrz 21, 2016 14:15    Temat postu: Re: Komary - wszedzie komary:D

czekam z niecierpliwoscia na opryski bo klatka E to prawdziwy hardkor, do tego swiatlo jeszcze tam wysiadlo wiec nie wiadomo co gryzie, karaluchy, komary czy ćmy grozą śrubokrętami Very Happy
To samo przy wyjsciu z hali bocznymi drzwiami. Jesli ktos przebywa trase z windy w klatce E do wyjscia z hali to wie o czym mowie. polecam odwaznym Very Happy
wydaje mi sie ze karaluchy zawarly pakt z komarami i nie zagrazaja sobie na wzajem.
ziunek 
   

Zaglądajacy


Wiek: 41
Dołączył: Wto Lip 05, 2011 22:00
Posty: 15
Skąd: Poznań-Karpia

PostWysłany: Śro Wrz 21, 2016 14:19    Temat postu: Re: Komary - wszedzie komary:D

Ja już ciuchy piorę w OFFie, ale to tylko półśrodekWink Może podłączymy jakąś rurę do Brosa? Z rybami sobie poradziliWink
mac610 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Lis 29, 2012 17:48
Posty: 34
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Wrz 30, 2016 14:42    Temat postu: Re: Komary - wszedzie komary:D

@SBelter kiedy będą te opryski?
I drugie pytanie z podobnej beczki: czy w sprawie karaluchow (czy tez "duzych" insektow) cos sie dzieje?
Ostatnio dwukrotnie widzialem karaluchy na scianie budynku
maestera 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Czw Sty 11, 2018 10:10
Posty: 13
Skąd: Poznania

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 10:24    Temat postu: Re: Komary - wszedzie komary:D

Wiem, że wpis był już dawno - ale karaluchy??
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama