portal osiedli, dzielnic i miast

Poznań Osiedle Karpia - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Karpia - sprawy osiedlowe » Forum » Lidl w sąsiedztwie
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Lidl w sąsiedztwie

Idź do strony Poprzednia    1, 2     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
ellias 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Wrz 18, 2012 13:40
Posty: 96
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Lut 14, 2017 12:58    Temat postu: Re: Lidl w sąsiedztwie

Od kilku dni wycinają drzewa i krzewy na tym terenie. Czyżby coś się ruszało w temacie?
grzenix 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Cze 15, 2010 17:20
Posty: 52
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Lut 15, 2017 23:28    Temat postu: Re: Lidl w sąsiedztwie

chyba raczej nie, dzieki zmianie przepisów nie muszą miec zezwolenia i płacić odszkodowania to raz a po drugie raz w roku muszą coś zrobić by mieć nadal ważne zezwolenie na budowę
Alfa49 
   

Stały bywalec


Dołączył: Czw Wrz 13, 2012 22:06
Posty: 72
Skąd: Poznań-Karpia

PostWysłany: Czw Lut 16, 2017 10:11    Temat postu: Re: Lidl w sąsiedztwie

Nie muszą płacić za wycinkę drzew? Dlaczego? Bo pod market czy co?
Tota333 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Nie Cze 10, 2012 9:10
Posty: 261
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Lut 16, 2017 10:17    Temat postu: Re: Lidl w sąsiedztwie

"Chyba nic nie robią" to informacja z pewnego źródła czy własne domniemanie?
mac610 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Lis 29, 2012 17:48
Posty: 34
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Lut 16, 2017 10:34    Temat postu: Re: Lidl w sąsiedztwie

Ludzie, ja się kontaktowałem z obsługą klienta w zeszłym roku i mam informację ze źródła, że w tym roku powstanie ten Lidl. Wtedy wszystko było na etapie planowania dojazdów a teraz pewnie szykują się na wiosnę aby stawiać kontener. Wszystko składa się w jedną całość i wygląda obiecująco.

Myślę też, że inwestycja w postaci ziemi i to w niezłym miejscu (od której trzeba płacić podatek) i dodatkowa kasa łożona na wycinkę trzew i krzaków to nie jest coś co robią sobie dla jaj żeby trzymać krzoki i nas denerwować Wink jeśli plac nie przynosi dochodu to zakup sie nie amortyzuje także spokojnie, myśle, że na pewno coś powstanie. No chyba, że zaakceptują straty i sprzedadzą teren ale tak to nie wygląda.

Inna sprawa, że miasto robi wszystkich w jajo z nową naramowicką co roku więc pewnie lidlowi ciężko było zaplanować jak wszystko ostatecznie ma wyglądać. Tak to sobie na chłopski rozum tłumacze i to makes sense.
mac610 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Lis 29, 2012 17:48
Posty: 34
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 13:04    Temat postu: Re: Lidl w sąsiedztwie

http://poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,21765051,lifting-skrzyzowania-na-naramowicach-przed-wielka-przebudowa.html?disableRedirects=true
hadgam 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Sty 08, 2012 19:11
Posty: 49
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Sty 01, 2019 16:41    Temat postu: Re: Lidl w sąsiedztwie

Wg wielkiej planszy z banerem widocznej od strony skrzyżowania Naramowicka/ Serbska, stojącego mniej więcej na wysokości restauracji FREGATA, widnieje informacja o otwarciu nowego LIDL'a przy Naramowickiej/ Lechickiej w dniu 24.01.2019 r o 7.00.
Również intryguje mnie ( nadal w stanie dość "surowym") wjazd od strony Dworskiej. Czy to będzie również dojazd do LIDL'a?
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzednia    1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama